Home O firmie
O FIRMIE

 

Korporacja TechnoNICOL jest wiodącym producentem i dostawcą wysoko zaawansowanych technologicznie i niezawodnych systemów izolacyjnych. Kompleksowe podejście do produkcji materiałów dachowych, szeroko rozbudowana sieć filii oraz elastyczna polityka sprzedaży pozwalają Korporacji TechnoNICOL zdobywać pozycje lidera na rynku materiałów budowlanych.

Działając na rynku od 1993 roku Korporacja TechnoNICOL zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi, pozwala Korporacji szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań klientów.

Dziś Korporacja TechnoNICOL to 37 zakładów produkcyjnych w Rosji, Czechach, Litwie, Włoszech, Ukrainie, Białorusi, innych krajach WNP.

14 dywizji produkcyjnych, 180 oddziałów handlowych w 36 krajach świata, grupa współpracowników złożona z 6 500 wykwalifikowanych specjalistów, to sprawne dostawy na ponad 50 000 obiektów naszych Klientów.

Obecnie TechnoNICOL jest największym europejskim producentem pokryć dachowych oraz materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych, który z ufnością i optymizmem patrzy na przyszłość! Ponad 200 milionów ludzi na całym świecie żyje i pracuje w budynkach zbudowanych przy użyciu materiałów produkcji TechnoNICOL!

Nasza misją jest praca dla dobra ludzi.  

Chcemy sprawiać, aby życie w ich domach było ciepłe i wygodne, praca wygodniejsza i łatwiejsza, a także pomagać im budować domy i budynki, w których ludzie będą szczęśliwi.

Jakość materiałów TechnoNICOL została sprawdzona przez profesjonalistów na powierzchni ponad 700 000 000 metrów kwadratowych w ciągu ostatnich 10 lat. Klimat gorących pustyń i arktycznych mrozów testuje nasze materiały w ekstremalnych warunkach.

TechnoNICOL w Polsce

Pierwsze transakcje w Polsce miały miejsce w 2003 roku. Od 2005 roku działa przedstawicielstwo Korporacji pod nazwą TechnoNICOL POLSKA SP.Z O.O. Zajmujemy się dystrybucją materiałów produkowanych przez Korporację na rynku polskim poprzez hurtownie, składy budowlane, sieci handlowe. Jesteśmy również obecni na rynku dużych inwestycji. Profesjonalny zespół Doradców Techniczno-Handlowych służy pomocą naszym klientom w każdym kanale dystrybucyjnym.


 Prezentacja o firmie TechnoNICOL